[RS] Tomb Raider: Underworld (2008)

Jesteśmy na Facebook'u! Klikaj Lubie to!Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
 1. #1

  Dołączył
  Nov 2008
  Posty
  68
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Exclamation [RS] Tomb Raider: Underworld (2008)

  [RS] Tomb Raider: Underworld (2008)

  [IMG]http://i34.************/23vc3te.jpg[/IMG]  Producent: Crystal Dynamics
  Wydawca: SCi / Eidos
  Dystrybutor PL: Cenega Poland
  Kategoria: gry akcji / TPP przygodowe
  Tryb gry: single player
  Wymagania wiekowe: 16+
  Data premiery: Świat: 18 listopada 2008 Polska: 28 listopada 2008 PS3  Tomb Raider: Underworld to ósma odsłona sławnego cyklu gier o pani archeolog. Za jego najnowszą część odpowiedzialne jest studio Crystal Dynamics, które już wcześniej miało do czynienia z Larą Croft przy odcinkach Anniversary oraz Legend. Wydawcą niezmiennie pozostaje Eidos Interactive.
  Fabuła gry nawiązuje głównie do mitologii Majów. Lara Croft ląduje w południowym Meksyku, a celem jej zainteresowań jest świat Podziemi – Xibalba. Portale do tego tajemnego miejsca otwierają się podczas pięciu ostatnich, nienazwanych dni kalendarza Majów. Jak łatwo się domyśleć, w Tomb Raider: Underworld Lara odkrywa starożytne sekrety związane z Xibalba.
  Rozgrywka to połączenie skakania, biegania, przesuwania dźwigni, rozwiązywania zagadek oraz walczenia. Do dyspozycji dostajemy też bardzo pomocny przy eksploracji hak przywiązany do liny oraz nowe triki. Między innymi możemy wspinać się po kolumnach, docierając do trudnodostępnych, wysoko położonych miejsc. Ponadto wygimnastykowana bohaterka potrafi wdrapywać się na te ściany, które posiadają jakiekolwiek wyżłobienia. Co więcej Lara, jednocześnie trzymając się jedną ręką krawędzi lub przylegając do kolumny, potrafi strzelać do ruchomych celów. Łącznie seksowna pani archeolog wykonuje blisko tysiąc różnorodnie animowanych ruchów. Lara posiada też motor, który nie raz nam się przyda podczas odkrywania tajemnic Majów. Dla przykładu ustawiwszy elementy układanki w określonej kombinacji sprawimy, że w oddali otworzą się sekretne drzwi. Starając się dobiec na miejsce, Lara z pewnością nie zdąży. W takich chwilach warto wskoczyć na pojazd, dzięki któremu pokonujemy dystans o wiele szybciej.
  Gra oferuje częściowo nieliniową rozgrywkę. W momencie gdy natkniemy się w dżungli na kłusownika czyhającego na zwierzynę, możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwszą jest wycofanie się i przyczajenie niedaleko, aby zaobserwować przebieg ich walki. Po pojedynku możemy wyskoczyć z ukrycia i dobić przeciwnika. Drugim wyjściem jest otwarty atak na obydwu wrogów. Oponenci, którzy nas zauważą, tak samo jak my kierują się instynktem przetrwania. Mogą zastawiać na nas pułapki, zachodzić od tyłu itd. Na szczęście Lara nie jest bezbronna. Podczas walki jej podstawowym arsenałem są pięści oraz kopniaki. Nieocenione okazują się również pistolety i granaty. Co więcej, możemy używać otoczenia jako broni, na przykład łapiąc wbitą w ziemię tyczkę i rzucając nią w przeciwników. Ważną nowością jest też system równoczesnego strzelania do dwóch różnych celów. Używając broni palnej, bohaterka nie musi już skupiać się na jednym celu, co czyni rozgrywkę bardziej dynamiczną. Naszymi przeciwnikami w głównej mierze będą dzikie zwierzęta. Walki z ludźmi zaliczają się natomiast do rzadkości. Lara może liczyć na swoich pomocników, znanych z poprzedniej części serii, są to między innymi Zip oraz Alister Fletcher, służący pomocą w rozwiązaniu napotykanych problemów.
  Grafika uległa znacznej poprawie w stosunku do poprzednich części, ma też bardziej mroczny i ponury klimat. Głównym atutem gry jest interaktywne otoczenie. Dla przykładu pani archeolog pozostawia w błotnistych nawierzchniach ślady stóp, a gdy klęka, na jej kolanach pojawią się grudki brudu. Dopiero gdy lunie deszcz, woda zmywa zabrudzenia. Co więcej, Underworld kończy z trendem znikających ciał poległych przeciwników, a każdy zniszczony przez nas element środowiska pozostaje taki na zawsze. To ważne, ponieważ zaprojektowane poziomy są duże. Dlatego też, gdy zabłądzimy, możemy wrócić się po śladach martwych ciał, połamanych drzew czy przewróconych kolumn. Ważnym detalem jest również starannie odwzorowana gra świateł oraz system pogodowy, który bezpośrednio wpływa na śliskość gzymsów i innych powierzchni. Natomiast dzięki wykorzystaniu techniki motion capture i umiejętnościom olimpijskiej gimnastyczki, uzyskano jeszcze bardziej realistyczny model postaci Lary Croft. Zrezygnowano również z flagowego ubioru głównej bohaterki. W tej odsłonie serii, Lara przeważnie nosi czarną bluzkę, czarne szorty a włosy ma związane w warkocz. Jednak podczas gry występuje też w innych strojach. Nieustraszona pani archeolog ponownie przemawia głosem Keeley Hawes.
  Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 lub lepsza), 8 GB HDD, Wndows XP/Vista.  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Hasło do scalenia


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Powered by Warez-Ts.org releaser v 0.1c
  Ostatnio edytowane przez CptPrice ; 06-05-10 o 06:02

 2. #2
  Awatar CptPrice
  Dołączył
  Jan 2010
  Lokalizacja
  wielkopolska
  Posty
  487
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Tomb Raider - Underworld


  Kolejna odsłona sławnego cyklu gier o przygodach pani archeolog. Fabuła nawiązuje głównie do poszukiwań artefaktów związanych z mitycznym nordyckim bogiem Thorem.

  Tomb Raider: Underworld to ósma odsłona sławnego cyklu gier o pani archeolog. Za jego najnowszą część odpowiedzialne jest studio Crystal Dynamics, które już wcześniej miało do czynienia z Larą Croft przy odcinkach Anniversary oraz Legend. Wydawcą niezmiennie pozostaje Eidos Interactive.

  Fabuła gry nawiązuje głównie do poszukiwań artefaktów związanych z mitycznym nordyckim bogiem Thorem. Lara Croft ląduje min. w południowym Meksyku, gdzie celem jej zainteresowań jest świat Podziemi – Xibalba. Zwiedza także starożytne ruiny tajlandzkiej świątyni, nurkuje w Morzu Śródziemnym i Morzu Arktycznym. We wszystkich tych miejscach odwiedzimy lokacje związane z mitologicznymi krainami zmarłych - Xibalbą, Valhallą czy Niflheimem. Underworld stanowi bezpośrednią kontynuację Legendy, A Lara nie ustępuje w poszukiwaniach mitycznego Avalonu, w którym ma nadzieję odnaleźć matkę.

  Rozgrywka to połączenie skakania, biegania, przesuwania dźwigni, rozwiązywania zagadek oraz walczenia. Do dyspozycji dostajemy też bardzo pomocny przy eksploracji hak przywiązany do liny oraz nowe triki. Między innymi możemy wspinać się po kolumnach, docierając do trudnodostępnych, wysoko położonych miejsc. Ponadto wygimnastykowana bohaterka potrafi wdrapywać się na te ściany, które posiadają jakiekolwiek wyżłobienia. Co więcej Lara, jednocześnie trzymając się jedną ręką krawędzi lub przylegając do kolumny, potrafi strzelać do ruchomych celów. Łącznie seksowna pani archeolog wykonuje blisko tysiąc różnorodnie animowanych ruchów. Lara posiada też motor do poruszania się pomiędzy odległymi od siebie lokacjami. Dla przykładu ustawiwszy elementy układanki w określonej kombinacji sprawimy, że w oddali otworzą się sekretne drzwi. Starając się dobiec na miejsce, Lara z pewnością nie zdąży. W takich chwilach warto wskoczyć na pojazd, dzięki któremu pokonujemy dystans o wiele szybciej.

  Gra oferuje częściowo nieliniową rozgrywkę. W momencie gdy natkniemy się w dżungli na kłusownika czyhającego na zwierzynę, możemy wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwszą jest wycofanie się i przyczajenie niedaleko, aby zaobserwować przebieg ich walki. Po pojedynku możemy wyskoczyć z ukrycia i dobić przeciwnika. Drugim wyjściem jest otwarty atak na obydwu wrogów. Oponenci, którzy nas zauważą, tak samo jak my kierują się instynktem przetrwania. Mogą zastawiać na nas pułapki, zachodzić od tyłu itd. Na szczęście Lara nie jest bezbronna. Podczas walki jej podstawowym arsenałem są pięści oraz kopniaki. Nieocenione okazują się również pistolety i granaty. Co więcej, możemy używać otoczenia jako broni, na przykład łapiąc wbitą w ziemię tyczkę i rzucając nią w przeciwników. Ważną nowością jest też system równoczesnego strzelania do dwóch różnych celów. Używając broni palnej, bohaterka nie musi już skupiać się na jednym celu, co czyni rozgrywkę bardziej dynamiczną. Naszymi przeciwnikami w głównej mierze będą dzikie zwierzęta. Walki z ludźmi zaliczają się natomiast do rzadkości.

  Grafika uległa znacznej poprawie w stosunku do poprzednich części, ma też bardziej mroczny i ponury klimat. Głównym atutem gry jest interaktywne otoczenie. Dla przykładu pani archeolog pozostawia w błotnistych nawierzchniach ślady stóp, a gdy klęka, na jej kolanach pojawią się grudki brudu. Dopiero gdy lunie deszcz, woda zmywa zabrudzenia. Co więcej, Underworld kończy z trendem znikających ciał poległych przeciwników, a każdy zniszczony przez nas element środowiska pozostaje taki na zawsze. To ważne, ponieważ zaprojektowane poziomy są duże. Dlatego też, gdy zabłądzimy, możemy wrócić się po śladach martwych ciał, połamanych drzew czy przewróconych kolumn. Ważnym detalem jest również starannie odwzorowana gra świateł oraz system pogodowy, który bezpośrednio wpływa na śliskość gzymsów i innych powierzchni. Natomiast dzięki wykorzystaniu techniki motion capture i umiejętnościom olimpijskiej gimnastyczki, uzyskano jeszcze bardziej realistyczny model postaci Lary Croft. Zrezygnowano również z flagowego ubioru głównej bohaterki. W tej odsłonie serii, Lara przeważnie nosi czarną bluzkę, czarne szorty a włosy ma związane w warkocz. Jednak podczas gry występuje też w innych strojach. Nieustraszona pani archeolog ponownie przemawia głosem Keeley Hawes.  Crystal Dynamics ( producent )
  Square-Enix / Eidos ( wydawca )
  Cenega Poland ( dystrybutor PL )
  gry akcji ( TPP ) / przygodowe
  18 listopada 2008 ( światowa data premiery )
  28 listopada 2008 ( data wydania w Polsce )
  18 listopada 2008 ( data premiery w USA ) (NTSC)

  tryb gry: single player
  wymagania wiekowe: 16+

  Wymagania sprzętowe:
  Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 lub lepsza), 8 GB HDD, Wndows XP/Vista

  Brak hasła,
  format .ISO


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 3. #3

  Dołączył
  Jul 2009
  Posty
  131
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Tomb Raider: Underworld

  [img]http://i42.************/fz3w5h.jpg[/img]

  Wielkość partów: 200 MB
  Wielkość uploadu: 7.02 GB
  Kompresja: RAR
  W środku: obraz ISO
  Ilość kompresji: 1
  Dane naprawcze: 10%
  Język: PL
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 4. #4

  Dołączył
  Sep 2012
  Posty
  418
  Thanks
  0
  Thanked 1 Time in 1 Post

  Domyślnie

  Tomb Raider: Underworld (2008)

  Nazwa releasu: Tomb.Raider.Underworld.MULTi3-PROPHET  Wersja jezykowa: POL (napisy) / CZE / HUN

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  DOWNLOAD
  (linki kompatybilne = mozna pobierac na przemian)  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 5. #5
  Awatar NinjaFreak
  Dołączył
  Dec 2012
  Posty
  543
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Tomb Raider Underworld

  Wielkość uploadu: 6.21 GB
  Wersja językowa: PL
  Nazwa grupy: -
  Zawartość uploadu: obrazy .iso
  Brak Danych Naprawczych
  Pojedyncza Kompresja: RAR

  Cometfiles.com


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Hellupload.com


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Lunaticfiles.com


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 6. #6

  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  135
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Nazwa releasu:
  Tomb Raider Underworld PL  Opis uploadu:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Download:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 7. #7
  Awatar BruT4L
  Dołączył
  Aug 2010
  Posty
  2,617
  Thanks
  0
  Thanked 4 Times in 4 Posts

  Domyślnie

  Tomb Raider Underworld (2008) PROPHET PL

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Ostatnio edytowane przez BruT4L ; 20-10-16 o 23:21

 8. #8
  Awatar Vanisz
  Dołączył
  Sep 2013
  Posty
  4,341
  Thanks
  0
  Thanked 6 Times in 6 Posts

  Domyślnie

  Tomb Raider: Underworld (2008) PROPHET / Polska Wersja Jezykowa

  Opis Uploadu:
  Waga: 6 GB
  Zawartosc: .iso
  Kompresja: rar
  Wersja jezykowa: PL
  Dane naprawcze: 5%
  Brak hasla
  Opis Instalacji:
  1. Wypakuj.
  2. Zamontuj obraz w wirtualnym napedzie lub nagraj na plyte.
  3. Zainstaluj.
  4. Skopiuj zawartosc folderu "PROPHET" do katalogu z gra.
  5. Graj.
  Download:


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 9. #9
  Awatar juankisas
  Dołączył
  Nov 2011
  Wiek
  27
  Posty
  1,264
  Thanks
  0
  Thanked 2 Times in 2 Posts

  Domyślnie

  Tomb Raider Underworld (2008) PROPHET / Polska wersja językowa

  Instalacja:
  1.Zamontuj obraz / nagraj na plyte,
  2.Zainstaluj gre,
  3.Skopiuj zawartosc folderu "PROPHET", ktory znajduje sie na DVD do katalogu z gra,
  4.Zagraj
  Opis uploadu:
  Wielkość całości: 6,21 GB
  Rodzaj kompresji: .rar
  Zawartość uploadu: obraz .iso, .txt
  Wersja językowa: polski, angielski, inne
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

 1. Tomb Raider (2013)
  Przez piotrxn w dziale Gry PC / PC Games
  Odpowiedzi: 33
  Ostatni post / autor: 20-03-17, 20:07
 2. [RS] Tomb Raider: Anniversary (2007)
  Przez jm22 w dziale Gry PC / PC Games
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 08-09-15, 15:15
 3. [RS] Tomb Raider - Legend (2006)
  Przez Hum0r w dziale Gry PC / PC Games
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 18-03-14, 14:47
 4. [XBOX 360] Tomb Raider (2013)
  Przez [email protected] w dziale XBOX / XBOX 360 / XBOX One
  Odpowiedzi: 15
  Ostatni post / autor: 09-12-13, 14:12

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •