[RS] Age Of Empires III + The WarChiefs + The Asian Dynasties PL

Jesteśmy na Facebook'u! Klikaj Lubie to!Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
 1. #1

  Dołączył
  Oct 2008
  Posty
  14
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie [RS] Age Of Empires III + The WarChiefs + The Asian Dynasties PL

  Age Of Empires III + The WarChiefs + The Asian Dynasties PL w jednym obrazie ISO

  Age Of Empires III:

  Ensemble Studios (producent)
  Microsoft Game Studios (wydawca)
  CD Projekt (dystrybutor PL)
  strategiczne (RTS)
  18 października 2005 (światowa data premiery)
  01 grudnia 2005 (data wydania w Polsce)
  tryb gry: single / multiplayer
  tryb multiplayer: LAN / Internet
  wymagania wiekowe: 12+
  Trzecia część znakomitego cyklu strategii czasu rzeczywistego nieustannie rozwijanych od roku 1997 przez zespół Ensemble Studios.

  Trzecia część znakomitego cyklu strategii czasu rzeczywistego nieustannie rozwijanych od roku 1997 przez zespół Ensemble Studios. Akcję pierwszej części tej serii osadzono w starożytności, zaś drugiej w średniowieczu. Ta odsłona pozwala nam na uczestniczenie w kilkusetletnim podboju Ameryki, czyli mniej więcej w okresie zamykającym się w ramach od XVI do XIX wieku. Autorzy wybrali taki, a nie inny okres historyczny nie tylko dlatego, że stanowi kontynuację tego co widzieliśmy w poprzednich częściach. Wpływ na taką decyzję miał też fakt, iż była to era niespotykanego dotąd rozwoju militarnego i technologicznego. Na samym jej początku nadal dominowały wojska uzbrojone na średniowieczną modłę, tj. w piki, kusze itp., zaś z biegiem czasu pola bitew wypełniły formacje używające wszelakiego rodzaju broni palnej, począwszy od muszkietów, a skończywszy na działach.

  Kluczowe elementy rozgrywki znane z pierwszego i drugiego Age of Empires, takie jak: odkrywanie zaciemnionych części map, opcje ekonomiczne, zakładanie i rozbudowywanie miast, czy siłowe rozwiązanie konfliktów; nadal znajdziemy w tej produkcji, aczkolwiek poddano je licznym usprawnieniom. Zmieniła się również konstrukcja trybu kampanii. Zamiast dość krótkich, niezależnych kampanii znanych z Age of Kings, mamy tutaj sfabularyzowane kampanie, przypominające te które pojawiły się w Age of Mythology. Część z wydarzeń w jakich możemy uczestniczyć oparta jest na faktach historycznych (wojna francusko-indiańska czy rewolucje południowoamerykańskie), jednakże spora ich ilość to już wymysły autorów, które mają urozmaicić rozgrywkę.

  Łącznie w Age of Empires III znajduje się osiem grywalnych frakcji, wśród których znajdziemy m.in. Francję, Wielką Brytanię i Hiszpanię. Każda z nich różni się od siebie i posiada szereg swoich indywidualnych cech. Przykładowo Anglię charakteryzuje bardzo silna ekonomia, krótszy czas budowy mieszkańców, a także wyśmienita jednostka – muszkieterowie. Z kolei Francuzi łatwiej mogą zawierać sojusze z Indianami, posiadają też specjalny typ mieszkańca, tzw. „Coureur”, który w razie potrzemy może służyć za jednostkę lekkiej piechoty.

  Grę zrealizowano przy użyciu bardzo nowoczesnego i efektownego trójwymiarowego engine’u graficznego (pełne wsparcie DirectX 9.0 i technologii Shader 3), który de facto wywodzi się z poprzedniej produkcji studia Ensemble - Age of Mythology. Ponadto autorzy zdecydowali się na zaimplementowanie do swojego produktu silnika fizycznego Havok, znanego z licznych gier akcji/FPS. Jest to pierwszy tego typu przypadek w strategiach czasu rzeczywistego. Dzięki niemu bitwy, w których biorą udział setki jednostek wyglądają niezwykle widowiskowo (efekt ragdoll).

  Age of Empires III oferuje zarówno tryb rozgrywki jedno i wieloosobowej.
  Age Of Empires III: The WarChiefs:

  Ensemble Studios (producent)
  Microsoft Game Studios (wydawca)
  CD Projekt (dystrybutor PL)
  strategiczne (RTS)
  17 października 2006 (światowa data premiery)
  07 grudnia 2006 (data wydania w Polsce)
  tryb gry: single / multiplayer
  tryb multiplayer: Internet
  liczba graczy: 1 - 8
  wymagania wiekowe: 12+
  Age of Empires III: The WarChiefs to pierwszy, oficjalny dodatek do ubiegłorocznego hitu, wydanego przez koncern Microsoft. Produkcją dodatku zajęła się tradycyjnie firma Ensemble Studios.

  Age of Empires III: The WarChiefs to pierwszy, oficjalny dodatek do ubiegłorocznego hitu, wydanego przez koncern Microsoft Game Studios. Produkcją dodatku zajęła się tradycyjnie firma Ensemble Studios.

  W podstawowej wersji gry obserwowaliśmy zmagania europejskich narodów, które próbowały podbić tereny Ameryki Północnej i Południowej. W osiągnięciu swoich celów korzystały one z pomocy rdzennych mieszkańców tych terenów. Dodatek koncentruje się w większym stopniu na cywilizacjach i społecznościach stworzonych przez Indian, udostępniając trzy nowe nacje. Pierwszą z nich jest Wielka Konfederacja Irokezów (zwana również Ligą Pięciu Narodów, założoną w 1570 przez plemiona Kajuga, Mohawk, Oneida, Onondaga i Seneka), dbająca o interesy tubylców podczas europejskiej ekspansji. Plemię to posiada największą siłę ognia spośród wszystkich frakcji zaimplementowanych w dodatku. Irokezi dysponują bowiem budzącą przerażenie artylerią oraz maszynami oblężniczymi. Drugą z nacji zaprezentowanych w rozszerzeniu są Siuksowie. Indianie Ci opierają swoją armię na jednostkach wykorzystujących konie, potrafiących wykonać szybkie i precyzyjne ataki na pozycje nieprzyjaciela. Ostatnią z nowych frakcji są Aztekowie, dysponujący bardzo silną piechotą.

  Dodatek oferuje złożoną z kilku misji kampanię dla jednego gracza, większą liczbę usprawnień (kart) kupowanych w miastach macierzystych (Home City) oraz oczywiście jednostek. Autorzy postarali się również o usprawnienie niezwykle popularnego trybu multiplayer. Do dyspozycji graczy oddane zostały oddane nowe mapy, m.in. piaszczysta i sucha Kalifornia, zdominowane przez Inków Andy i zamieszkane głównie przez indiańskich rybaków Północne Terytoria. Twórcy dodatku postanowili zaaplikować też kilka nowych jednostek ośmiu europejskim narodom, którymi mogliśmy zmagać się w pierwowzorze.

  Dodatek wymaga do działania pełnej wersji Age of Empires III. Posiadanie rozszerzenia nie jest konieczne do prowadzenia potyczek w Internecie (serwer ESO).
  Age of Empires III: The Asian Dynasties:

  Big Huge Games (producent)
  Microsoft Game Studios (wydawca)
  CD Projekt (dystrybutor PL)
  strategiczne (RTS)
  23 października 2007 (światowa data premiery)
  12 grudnia 2007 (data wydania w Polsce)
  tryb gry: single / multiplayer
  tryb multiplayer: LAN / Internet
  wymagania wiekowe: 12+
  The Asian Dynasties to drugi, oficjalny dodatek do gry Age of Empires III. Produkcję rozszerzenia powierzono studiu Big Huge Games, które fanom strategii czasu rzeczywistego jest doskonale znane z serii Rise of Nations. Oczywiście nad projektem czuwała firma Ensemble Studios. Autorzy pierwowzoru nie byli w stanie samodzielnie przygotować dodatku, ze względu na prace nad Halo Wars.

  The Asian Dynasties to drugi, oficjalny dodatek do gry Age of Empires III. Produkcję rozszerzenia powierzono studiu Big Huge Games, które fanom strategii czasu rzeczywistego jest doskonale znane z serii Rise of Nations. Oczywiście nad projektem czuwała firma Ensemble Studios. Autorzy pierwowzoru nie byli w stanie samodzielnie przygotować dodatku, ze względu na prace nad Halo Wars.

  Akcja omawianego rozszerzenia nie rozgrywa się w Nowym Świecie – tak, jak miało to miejsce w trzeciej odsłonie cyklu Age of Empires – ale na Dalekim Wschodzie. Firma Big Huge Games postanowiła wprowadzić do gry trzy nowe cywilizacje, reprezentowane przez ludy azjatyckie: Hindusów, Chińczyków i Japończyków. Oczywiście wszystkie przygotowane przez autorów programu mapy, ulokowane są na największym z kontynentów. Część aren wirtualnych zmagań nawiązuje do rzeczywistych lokacji lub wydarzeń, np. jedna z nich podejmuje temat Jedwabnego Szlaku, drogi handlowej łączącej Chiny z Europą. Plansze te charakteryzują się unikatowymi właściwościami, np. na wspomnianej wyżej mapie nie można budować własnych targowisk - należy odbić je z rąk strażników.

  W trybie dla jednego gracza dostępna jest nowa kampania, składająca się w sumie z trzech aktów i piętnastu scenariuszy (pięć misji dla każdej z nowych frakcji). W grze nie brakuje nowych jednostek i budynków. Jednym z tych ostatnich jest konsulat, pozwalający nawiązać bliższe kontakty z wybranymi Europejczykami w celu uzyskania rozmaitych bonusów i charakterystycznych dla nich jednostek. W The Asian Dynasties pojawiły się ponadto cudy świata, których wybudowanie pozwala przejść azjatyckim nacjom do kolejnej ery.

  Najmocniejszym punktem rozszerzenia pozostaje tryb zmagań wieloosobowych, w którym walczyć można aż czternastoma odmiennymi frakcjami. W opracowywaniu tego komponentu, autorzy poprosili o sugestie najlepszych graczy na świecie. Pomogli oni nie tylko zbalansować rozgrywkę, ale przekonali również twórców do wprowadzenia wielu użytecznych funkcji, np. nowych skrótów klawiaturowych.

  Rozszerzenie jest w pełni kompatybilne z podstawową wersją gry oraz pierwszym dodatkiem: The WarChiefs
  Mój Upload.

  Archiwum zawiera 10% danych naprawczych. Błędy crc już nam nie grożą.

  Wszystkie napisy oraz głosy w języku Polskim

  Age Of Empires III wraz z dwoma dodatkami The WarChiefs i The Asian Dynasties została przygotowana w postaci jednego instalatora (drugi screen), dzięki, któremu z jednego obrazu ISO możemy łatwo zainstalować podstawową wersję gry, oraz jej dodatki. Instalatory poszczególnych części gry i ich dodatków nie zostały naruszone. Dodatkowo są dołączone patchy i cracki. Wszystkie instrukcje znajdziecie klikając w zakładkę "Instrukcja". Gra nie wymaga po wykonaniu powyższych operacji montowania obrazu.

  Download:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 2. #2
  Awatar makarena
  Dołączył
  Mar 2009
  Posty
  67
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  ...:::Age of Empires 3 :::...


  ---> Mój Upload
  ---> Upload na konto premium
  ---> Masz pewno�ć że działa
  ---> W grze zawarty jest CRACK, instalujesz, kopiujesz i grasz
  ---> Je�li masz jakie� pytania pisz na emial: [email protected]
  ---> Jeżli linki wygasnš możliwy reupload w cišgu 24h
  ---> Polecam  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 3. #3

  Dołączył
  Feb 2009
  Posty
  1
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  potrzebuje ja key do wgrania tej gry.dzienki

 4. #4

  Dołączył
  Jan 2012
  Posty
  158
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Age Of Empires III (2006) PL [ISO]

  Opis uploadu:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Download:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 5. #5

  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  135
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Nazwa releasu:
  TYTUL  Opis uploadu:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Download:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 6. #6

  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  135
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Nazwa releasu:
  Age of Empires 3 WarChiefs Asian Dynasties  Opis uploadu:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Download:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 7. #7

  Dołączył
  Jan 2009
  Posty
  135
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Nazwa releasu:
  Age of Empires 3 WarChiefs Asian Dynasties  Opis uploadu:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  Download:  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 8. #8

  Dołączył
  Feb 2011
  Posty
  56
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Age of Empires III Platynowa kolekcja (2006) PL

  Age of Empires III Platynowa kolekcja (2006) PL

  wielkość całości: 3,02 GB
  Rodzaj kompresji: RAR
  Zawartość uploadu: .iso + crack
  Wersja językowa: PL
  Brak hasla


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.


 9. #9
  Awatar Altaron
  Dołączył
  Feb 2012
  Posty
  480
  Thanks
  0
  Thanked 1 Time in 1 Post

  Domyślnie

  Age of Empires III (2005) P2P *Polska Wersja Językowa* (Napisy + Dubbing) + *Patch 1.14* + *2 Dodatki*

  Lista Dodatków:

  Age of Empires III: The WarChiefs (2006) *Polska Wersja Językowa* (Napisy + Dubbing) + *Patch 1.06*
  Age of Empires III: The Asian Dynasties (2007) *Polska Wersja Językowa* (Napisy + Dubbing) + *Patch 1.03*


  Podstawa oraz dodatki nie wymagają Cracków po zainstalowaniu patchy, upload zawiera Seriale, +5/+5/+5 Trainery oraz Instrukcję instalacji


  Opis uploadu

  Release: P2P
  Wielkość całości: 2.95 GB
  Rodzaj kompresji: rar
  Wielkość parta: 2000 MB
  Zawartość uploadu: obrazy .iso, seriale, instrukcja instalacji
  Wersja językowa: PL (napisy + dubbing)
  Dane naprawcze: 5 %
  Hasło: brak

  Download

  Rapidu


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  CatShare


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.  FileShark


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.
  Hasło


  Kod:

  Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

  Ostatnio edytowane przez Altaron ; 13-11-15 o 22:46

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

 1. Age of Empires 3 (2005)
  Przez pyzatka14 w dziale Gry PC / PC Games
  Odpowiedzi: 11
  Ostatni post / autor: 07-02-18, 04:04
 2. [RS] Age Of Empires II + Conquerors (1999)
  Przez Tei w dziale Gry PC / PC Games
  Odpowiedzi: 6
  Ostatni post / autor: 25-03-17, 10:23
 3. [RS] Age Of Empires I - Złota Edycja PL
  Przez pawel4325 w dziale Gry PC / PC Games
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 19-12-13, 02:48

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •