Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Jesteśmy na Facebook'u! Klikaj Lubie to!Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1

  Dołączył
  Aug 2020
  Wiek
  41
  Posty
  2
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

  "Plandemia - indoktornacja" to długo oczekiwany film dokumentalny, który od razu stał się hitem internetu. Tutaj można go obejrzeć z polskim lektorem: https://globawake.org/#plandemia

  Wiem, że część Polaków już przejrzała na oczy, ale niestety jest jeszcze wielu, którzy czerpią wiedzę tylko z telewizji i głównych serwisów internetowych i którzy ciągle boją się koronawirusa. Prawie wszyscy Polacy stosują się do nakazu noszenia masek w sklepach, a niektórzy noszą je nawet na ulicy. Jeśli Polacy dalej będą bezgranicznie ufać politykom to będzie po nas.

  Wszystkie podane niżej fakty poparte są źródłami, które znajdziecie w tekście lub tutaj: justpaste.it/9cjld. Zauważcie, że politycy nigdy nie podadzą wam źródeł naukowych, na których opierają swoje decyzje.

  Chyba wszyscy pamiętamy wczesne doniesienia o koronawirusie, mówiące o jego śmiertelności wynoszącej 15%. Pamiętamy groźby polityków, mówiące że zarazi się nawet 80% ludzi. Te dane już dawno zostały zdementowane. Już w marcu Wielka Brytania wykreśliła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, a WHO przyznała, że COVID-19 jest mniej zaraźliwy niż grypa. WHO nigdy nie wprowadziła stanu pandemii. Nie ma na to żadnego oficjalnego dokumentu. Jedynie dyrektor WHO powiedział przed kamerami, że "ten stan można określić jako pandemię", co nie jest prawnie wiążące. Najpoważniejsza na świecie instytucja ds. chorób zakaźnych - amerykańska CDC - określiła śmiertelność COVID-19 na zaledwie 0,26%. Niezależne badania podają jeszcze niższe liczby. Dla porównania, śmiertelność mocnej grypy sezonowej z lat 2017/2018 wynosiła około 0,45%. Rzeczywiste zagrożenie okazało się kilkaset razy mniejsze, niż nam mówili! Restrykcje jednak pozostały. Dlaczego Polacy ciągle dają się nabierać telewizyjnej propagandzie? Czas z tym skończyć! Nie ma żadnej epidemii COVID-19, jest tylko epidemia testów!

  1. Czy do wszystkich Polaków dotarła już informacja, że testy stosowane do wykrywania koronawirusa nigdy nie zostały zatwierdzony klinicznie?! Wiosną tłumaczyli nam, że nie było czasu, by sprawdzić ich wiarygodność. Mimo braku potwierdzonych danych, wprowadzili ogromne restrykcje. To jest kompletnie nielogiczne podejście. Od tamtej pory minęło jednak kilka miesięcy. Był czas na uzyskanie atestu dla tych testów. Dlaczego ciągle tego nie zrobili?!
  2. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że producent tych testów twierdzi, że nadają się one tylko do badań naukowych i nie powinny być stosowane do wykrywania koronawirusa?!
  3. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że Kary Mullis, który wynalazł tę metodę (PCR), za co zresztą dostał Nagrodę Nobla, stanowczo odradzał stosowanie jej do wykrywania wirusa?!
  4. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że test PCR może dawać wyniki pozytywne również w przypadku zazakażenia grypą, chlamydiami, mykoplazmą lub innym wirusem?
  5. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że liczba wykrytych przypadków jest zawsze proporcjonalna do liczby wykonanych testów? W czerwcu postanowili masowo przebadać górników i nagle powstała "epidemia" na Śląsku. Co z tego, że górnicy nie mieli żadnych dolegliwości... Prezydent Tanzanii wykonał test na koronawirusa na kozach i owocach papai. Testy wyszły pozytywnie! Nie ma żadnej epidemii, testy są fałszywe!

  Osoby, które czerpią informacje wyłącznie z mediów głównego nurtu mogą niedowierzać w to, co mówię. Ale po co niby ktoś miałby tworzyć i rozpowszechniać film mówiący, że nie ma epidemii, jeśli by ona rzeczywiście była? Trudno znaleźć w tym jakąkolwiek korzyść.

  Na początku sierpnia 1,3 mln ludzi protestowało w Niemczech z żądaniem natychmiastowego zakończenia pandemii. Niemcy to naród, który najlepiej rozumie, jak wygląda faszyzm i totalitaryzm. Oni widzą, co się święci. W Polsce protesty gromadzą najwyżej 6 tysięcy osób. Ta bierność bardzo źle się dla nas skończy. Chiński autorytaryzm to nic, w porównaniu do tego, co nam szykują. Czas się przebudzić i zacząć działać.

  Po pierwsze, każdy powinien obejrzeć film "Plandemia - indoktornacja", który w pełni dowodzi, że pandemia jest oszustwem. Tutaj link do filmu i ogromnej liczby innych dowodów:

  https://globawake.org/#plandemia

  Po drugie, bardzo ważne jest, aby każdy rozumiał, po co nam tę plandemię wprowadzili. A ich plany są naprawdę przerażające. Tutaj można się z nimi zapoznać w wielkim skrócie: https://youtube.com/watch?v=83JWpiY7OV8

  Po trzecie, każdy powinien przekazać link do tego filmu jak największej liczbie znajomych i wszystkim członkom rodziny. Od miesięcy walczę o to, by dotrzeć z tą wiedzą do jak największej liczby ludzi. Samemu sobie jednak nie poradzę. To nasza wspólna walka. Proszę o kopiowanie tego tekstu w inne miejsca w internecie. Tylko jeśli będzie nas więcej, damy radę się obronić.

 2. #2

  Dołączył
  Sep 2020
  Wiek
  22
  Posty
  2
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Domyślnie

  Przyznam szczerze, że nawet nie słyszałam o powstaniu takiego filmu. Z chęcią obejrzę, bo interesuje się taką tematyką (nie tylko dlatego, że jest pandemia). Po części również zgodzę się z Tobą np. przy doniesieniach o śmiertelności, ale jednak też zostanę przy swoim zdaniu Warto jednak patrzeć na ten okres czasu trochę szerzej- szczególnie gdy interesujemy się psychologią i zachowaniem ludzkim. Ja np. zauważyłam, że istnieją 3 grupy ludzi w czasie wirusa. Pierwsza obawia się o swoje zdrowie, pracę, pieniądze oraz bliskich, druga uważa tak jak Ty, a trzecia wyśmiewa się z obu grup Polecam poczytać też o tym jak sam stres wpływa na nasz organizm, a jego nie było nam mało przez te kilka miesięcy- podsyłam link: https://perso.in/blog/jak-radzic-sob...od-osobowosci/ Ogólnie warto patrzeć szerzej. Dam znać po obejrzeniu filmu co sądzę dalej

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

 1. MANIFESTING LOVE: Using the Power of "LOA", "EFT" & a "Love Spell"
  Przez Specijalac w dziale E-Booki / E-Books
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 10-10-19, 11:02
 2. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 09-05-10, 18:57
 3. Diox (HIFI Banda) "Licz sos" z "Mixtape'u Prosto DJ 600V"
  Przez michalq2008 w dziale Pojedyncze MP3
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 29-01-10, 11:33
 4. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 12-01-10, 14:27
 5. Jak przejśc " Market Garden " ?
  Przez Adasiek_AG w dziale Problemy / Problems
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 04-02-09, 13:43

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •