Saints Row: Gat out of Hell (2015) PS3 -NoGRP + Devil's Workshop Pack / Polska wersja językowaOpis:

Saints Row: Gat out of Hell to samodzielne (nie wymaga do działania podstawowej wersji) rozszerzenie do przygodowej gry akcji Saints Row IV, która pierwotnie ukazała się w połowie 2013 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC, a w 2015 roku otrzymała edycję Re-Elected na PlayStation 4 i Xboksie One. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Volition, znane z innych odsłon serii Saints Row oraz takich tytułów, jak Red Faction i Freespace. Przy produkcji pomagała także ekipa High Voltage Software. W Gat out of Hell wcielamy się w Johnny'ego Gata, który wraz z Kinzie trafia do piekła. Naszym zadaniem jest pomóc dwójce bohaterów uratować porwanego prezydenta, którego Szatan zamierza zeswatać ze swoją córką.

Rozgrywka opiera się na tych samych zasadach, co podstawowa wersja gry. W dalszym ciągu mamy więc do czynienia z humorystycznym i absurdalnym sandboksem, w którym wykonujemy coraz to dziwniejsze misje dla przeciwników Szatana, chcących wywrócić dotychczasową hierarchię ważności do góry nogami. Twórcy zatroszczyli się jednak o garść nowinek. Przede wszystkim Johnny otrzymał nowe supermoce, w tym także anielskie skrzydła. Nie zabrakło kolejnych modeli broni, jak np. fotela wyposażonego w miniguny oraz szeregu mniejszych i większych (a nawet ogromnych) sługusów diabła.

Oprawa graficzna oparta jest na technologii, która napędzała część czwartą Saints Row, przy czym deweloperzy zatroszczyli się o iście piekielny klimat otoczenia, choć wiele elementów graficznych zostało zaczerpniętych właśnie z poprzedniej odsłony serii. Dodatkowo całość uzupełniana jest przez mocne metalowe brzmienia. Możliwe jest także rozegranie głównej kampanii w trybie kooperacji z innym graczem.

Trailer:Screeny:Gatunek: Akcji | TPP | fantasy | sandbox | humorystyczne | TPS
Producent: Volition Inc.
Wydawca: Deep Silver
Data premiery: 23 stycznia 2015

Opis uploadu:
Wielkość całości: 5,29 GB
Rodzaj kompresji: RAR
Zawartość uploadu: wypakowane pliki z .iso, Devil's Workshop Pack
Wersja językowa: polskie napisy, angielska, francuska, niemiecka, włoska, rosyjska, hiszpańska
Gra możliwa do odpalenia na emulatorze (W google wpisz emulator PS3 a znajdziesz. W obecnej wersji nie jest możliwe ukończenie gry. Może w późniejszych wersjach emulatora się to zmieni.) lub z wgranym CFW na PS3.
Wersja gry 1.00. W osobnym folderze dodatek Devil's Workshop Pack, który można dodatkowo doinstalować.
BLES02095
Download:
(można pobierać zamiennie z serwerów)
Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.brak hasła