Gran Turismo 5 Academy Edition (2010) PS3 -NoGRP / Polska wersja językowaOpis:

Gran Turismo 5 to kolejna odsłona dobrze znanych i charakterystycznych wyścigów, które stworzył japoński twórca Kazunori Yamauchi ze swoją ekipą ze studia Polyphony Digital. W piątej części serii producent kontynuuje wcześniej obraną drogę i serwuje graczom realistyczny, ale przystępny model jazdy oraz ogromną bazę prawdziwych samochodów, tras, mistrzostw, wyzwań i trybów rozgrywki. Gran Turismo 5 zostało podzielone na kilka zasadniczych części z poziomu menu głównego możemy wybrać tryb kariery, edytor tras, czy chociażby rozpocząć pojedynczy wyścig. Zdecydowanie najważniejszym elementem jest niezwykle rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza, w której kreujemy i rozwijamy kierowcę. Osiągając kolejne poziomy doświadczenia za odnoszone sukcesy otrzymujemy dostęp do coraz trudniejszych zawodów, wyzwań, czy mistrzostw, a za zdobyte pieniądze kupujemy oraz ulepszamy samochody. To nie wszystko, bo niektóre ze specjalnych atrakcji gry, jak np. system zniszczeń, zostają odblokowane dopiero po osiągnięciu odpowiedniego szczebla rozwoju. Ogrom wyzwań przygotowanych przez twórców może przyprawić o zawrót głowy. W trybie kariery bierzemy udział w wyścigach poświęconych różnym klasom samochodów, rozbudowanych turniejach, czy pojedynczych przejazdach. Do tego trzeba dodać kilka specjalnych atrakcji w tym możliwość pojeżdżenia na torze z programu Top Gear, wzięcia udziału w wyścigach typu NASCAR, czy spróbowania swoich sił za kierownicą gokarta. Uzupełnieniem tego jest osobny tryb B-Spec, w którym tworzymy nowych kierowców i dbamy o ich karierę w roli menedżera, wydając tylko proste komendy podczas przejazdów.

Trailer:Screeny:Gatunek: Wyścigi | samochodowe | na 2 osoby | obraz w 3D | tytuły ekskluzywne PlayStation
Producent: Polyphony Digital
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Data premiery: 24 listopada 2010

Opis uploadu:
Wielkość całości: 16,7 GB
Rodzaj kompresji: RAR
Zawartość uploadu: wypakowane pliki z .iso, update do wersji 2.17
Wersja językowa: pełna polska, turecka, grecka, angielska, niderlandzka, francuska, niemiecka, włoska, japońska, portugalska-brazylijska, portugalska, rosyjska, hiszpańska
Gra możliwa do odpalenia na emulatorze (W google wpisz emulator PS3 a znajdziesz. Obecnie w emulatorze może być problem z jej ukończeniem, może w późniejszych wersjach emulatora będzie lepiej.) lub z wgranym CFW na PS3. Wersja gry 2.07. Jest możliwość aktualizacji do wersji 2.17. W osobnym folderze aktualizacja do 2.16 (trzeba ją najpierw zainstalować) i 2.17.
Download:
(można pobierać zamiennie z serwerów)
Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.

Kod:

Treść widoczna dla zalogowanych. Zaloguj się lub załóż konto na forum.